Novinky

Zrychlili jsme internet pro 1,5 milionu domácností

Před nedávnem jsme vás informovali o rozšíření nabídky internetové televize po celé ČR. Zrychlování internetu a tím i zkvalitnění všech služeb je tak další logický a žádaný krok.


Zrychlení se týká nejen velkých měst, ale i místních částí a přilehlých městeček. 900 000 domácností má nyní možnost využít tarif DSL aktiv s rychlostí až 50 Mb/s. 600 000 domácnostem pak můžeme nově nabídnout tarif DSL extra s rychlostí až 100 Mb/s. O tom, že pevný internet od Avonetu patří opravdu k nejrychlejším, se můžete přesvědčit na serveru DSL.cz, kde naše DSL připojení vyšlo opakovaně jako nejrychlejší naměřené.

Plány do budoucna jsou velmi pozitivní. JIž koncem příštího roku předpokládáme, že náš tarif AVONET DSL aktiv bude dostupný pro 80 % z celkových 3,8 milionu přípojek v síti CETIN a rychlost přesahující 100 Mbit/s bude příští rok dostupná více než 2 milionům českých domácností. Ve zrychlených lokalitách si můžete všimnout polepených účastnických rozvaděčů logem AVONET ve spolupráci s vlastníkem sítě CETIN. To vám napoví, na koho se pro zřizování internetu obrátit.

Abychom vám rychlý a stabilní internet udělali ještě dostupnější, připravili jsme pro vás výraznou věrnostní slevu na všechny DSL tarify po celou dobu úvazku již od 349 Kč měsíčně! Akce platí jen při objednávce do 30. 11. 2018. Proto neváhejte a ověřte si dostupnost nejrychlejšího internetu na www.avonet.cz.