Novinky

Velkoobchod Avonetu na konferenci KKTS sítě v Brně

Srdečně zveme naše stávající velkoobchodní partnery i zájemce o naše velkoobchodní služby na stánek Avonetu v rámci této populární akce.


V rámci skupiny AVONET vznikla společnost AVONET online, s.r.o. specializovaná na velkoobchodní služby pro firmy s registrací u ČTÚ. Českým internetovým poskytovatelům (ISP) nabízíme od roku 2009 více typů celorepublikového připojení k internetu. Cílem je doplnit poskytování jejich služeb na vlastní bezdrátové a optické síti a zajistit jim tak vyšší konkurenceschopnost ve srovnání s mobilními operátory.

Nejčetnější službou je velkoobchodní xDSL o rychlostech 50/5 Mb/s, 100/10 Mb/s a 250/25 Mb/s na metalické síti, doplněné o tarify 500/50 Mb/s a 1000/100 Mb/s na optické síti Cetin. Místa bez existence fixní kabelové sítě dokrýváme mobilním LTE internetem včetně jeho fixní varianty. Naše velkoobchodní DSL připojení je připraveno pro televizní služby partnera v případě domácností a pro fixní hlasové služby v případě firem. Pro náročnější firemní zákazníky našich partnerů máme v nabídce také garantované služby až do rychlosti 300/300 Mb/s. Jsme schopni pro ISP zajistit konektivitu a pronájmy datových okruhů v rámci celé ČR.

Rostoucí zájem o tyto služby je důvodem, proč se velkoobchod Avonetu zúčastní jako vystavovatel pravidelné konference Kam kráčí telekomunikační sítě 2019, která se koná 17. 4. 2019 v Brně. V případě vašeho zájmu o rezervaci termínu setkání tak prosím učiňte prostřednictvím našich velkoobchodních kontaktů.