Novinky

Představujeme zcela novou verzi televize Kuki

Telka Kuki dospěla a přetransformovala se v něco nového a mnohem lepšího, než jste doposud znali. Současně s ní se mění také grafická podoba i logo. Podívejte se na novinky, které Vás v nové verzi čekají.


Design po vzoru moderních služeb jako Netflix

Hlavní změnou v designu, kterou jistě oceníte, je snadné vyhledávání a orientace v televizním obsahu. Díky zaměření se na tituly, které můžete okamžitě sledovat, nejste vázáni časem a aktuálně vysílanými pořady. Během pár kliknutí se Vám otevírá možnost sledovat více jak 33 000 pořadů o délce přes 25 000 hodin. Další novinkou je pak vyhledávání pořadů podle názvu, žánrů ale i uživatelského hodnocení či jmen herců a tvůrců.

Rozšíření nabídky HD kanálů

Od 1. dubna 2019 byly některé programy převedeny na vyšší HD kvalitu, konkrétně se změna dotkla těchto programů:

  • Prima Comedy Central (Kuki menší, Kuki větší)
  • STV1 a STV2 (Kuki menší, Kuki větší)
  • Viasat Nature, Viasat Explore a Viasat History (Kuki větši)
  • Fishing & Hunting (Kuki větší)
  • Private TV (Kuki větší)

Volba vzledu Kuki v televizi zůstane na Vás

Jsme přesvědčeni, že nová Kuki je cesta správným směrem a i pokud se Vám bude zdát nové rozložení pořadů či ovládání složité, osaháním si nových možností si je postupně zamilujete. Změna designu ve vašich set-top boxech je plánována na přelom jara a léta roku 2019. Novou verzi si však můžete již nyní vyzkoušet a sledovat ji ve webovém prohlížeči. Pokud i přesto budete chtít zůstat u současného vzhledu Kuki ve vašem set-top boxu, bude Vám tato možnost nabídnuta.

Pokud vlastníte chytrou televizi s operačním systémem AndroidTV, můžete si aplikaci už nyní aktualizovat na novou verzi nebo si ponechat verzi stávající bez novinek. Uživatelé chytrých televizí Samsung s operačním systémem Tizen, LG s operačním systémem WebOS a Apple TV se dočkají aktualizace plánovaně v průběhu dubna.

Nová verze Kuki na každém počítači ve webovém prohlížeči

Novou Kuki najdete již nyní ve webovém prohlížeči na odkaze https://play.kuki.tv. Přehrávání v okně prohlížeče Vám zjednoduší sledování Kuki telky a plně nahrazuje aplikace, které jste musely instalovat do Vašeho počítače. Kuki v prohlížeči si můžete naplno užívat v rámci celé ČR a EU.

HBO3 HD zdarma

Třešničkou na dortu je pak zařazení programu HBO3 HD pro všechny uživatele Kuki menší a Kuki větší v týdnu 8. 4. 2019 - 14. 4. 2019. Vychutnat si tak můžete všechny předchozí díly seriálu Hra o trůny a naladit se na premiéru prvního dílu závěrečné řady, která začne na programu HBO a  vrámci videotéky HBO GO již v pondělí 15. 4. 2019.