Novinky

59. ročník Zlín Film Festivalu spolupracuje s Avonetem

24. 5. – 1. 6. 2019 proběhne ve Zlíně za technické podpory Avonetu 59. Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež


Spolupráce Zlín Film Festivalu a Avonetu je dlouholetá záležitost a my jsme velice hrdí, že i letos můžeme této významné akci ve Zlínském kraji pomoci tím, co umíme nejlépe, tedy zajištěním kvalitního připojení pro průběh celého festivalu a také pro jeho návštěvníky.

Stejně jako v minulém roce i letos naleznete v místě konání festivalu AVONET free WiFi zóny, které jsou umístěny na nám. TGM, v Parku Komenského u Klubu 204, v Sadu Svobody u Zlínského zámku a samozřejmě také na náměstí Míru. Ve všech těchto zónách si budete moci zdarma, bez nutnosti plýtvat vaše mobilní data, stáhnout také oficiální festivalovou aplikaci, ve které naleznete veškeré informace o akreditacích, pozvánkách, ubytování, ale i rezervovaných a zakoupených vstupenkách.

Věříme, že se stejně jako my těšíte na projekce zajímavých filmů pro děti a mládež, bohatý doprovodný program a v neposlední řadě také na zakončení 4. ročníkem Festivalového půlmaratonu, který letos naši zaměstnanci poběží jako firemní týmovou AVONET štafetu.