Novinky

Zúčastníme se MikroExpa 2019

Další zastávkou, kde budeme prezentovat naši aktualizovanou velkoobchodní nabídku, je 12. ročník největší expozice pro ISP v České Republice MikroExpo 2019


 Po loňské premiéře bude i letos náš velkoobchodní stánek mezi vystavovateli na mezinárodní akci v oblasti telekomunikací a systému Mikrotik, která se bude konat 17. 7. 2019 v Uherském Hradišti. Je to pro nás nejbližší událost, kde můžeme osobně potkat mnoho velkoobchodních partnerů a dodavatelů a zároveň příležitost prezentovat naši nabídku pro zájemce, s kterými aktuálně jednáme.

Nově nabízíme také zahraniční konektivitu poskytovatelům na 1G, 10G a 100G portech v Praze (CE Colo i TTC), Brně (Kovoterm) a Bratislavě, pro kterou máme nasmlouvané vlastní kapacity nad rámec našich maloobchodních zákazníků.

Společnost AVONET online, s.r.o. se v rámci skupiny AVONET specializuje na velkoobchodní služby pro firmy s registrací u ČTÚ. Českým internetovým poskytovatelům (ISP) nabízíme od roku 2009 více typů celorepublikového připojení k internetu. Cílem je doplnit poskytování jejich služeb na vlastní bezdrátové a optické síti a zajistit jim tak vyšší konkurenceschopnost ve srovnání s mobilními operátory.