Novinky

Léto 2019 s Avonetem

Na astronomické léto si sice ještě pár dní počkáme ale díky vysokým teplotám, které na Zlínsku panují již od začátku června, můžeme hovořit o úspěšném zahájení letošní festivalové sezóny, ve které AVONET nemůže chybět!


Hned první červnový den jsme za nádherného počasí zakončili stylově v cílí štafety Festivalového půlmaratonu. Ten byl součástí 59. Zlín Film Festivalu, pro který jsme oficiálním dodavatel internetu. I přes jinak deštivé dny jste během festivalu naše free WiFi připojení nešetřili a přenesli jste více jak 360 GB dat. Celkově se ZFF podílel na přenesených datech v naší síti více než 17,1 TB dat.

V cíli jsme si však dlouho neodpočinuli a ihned jsme se pustili do příprav dalších akcí. Již v sobotu 15. 6. se budete moci vyfotit s rybkou Avonetkou na 1. ročníku open-air festivalu na Šterkáči v Otrokoviích s názvem Lážo Plážo Fest a s fotkou soutěžit prostřednictvím AVONET free WiFi. Na tuto novou lokální akci se velmi těšíme a vzhledem k lokalitě u Štěrkáče nezapomeňte plavky, převlékárny i sprchy budou připravené.

Fanoušky tvrdší muziky potěšíme pokračováním dlouholeté spolupráce s největším mezinárodním rockovým festivalem Masters of Rock, kde i letos zajišťujeme kompletní pořadatelské připojení a – jak je zvykem – také AVONET free WiFi zóny. Na tento festial si do kalendáře zaznačte termín 11. – 14. 7.  2019.

Hlavní výzvou pro nás však bude třetí srpnový víkend 16. – 18. 8. 2019, kdy se současně konají hned dvě významné akce: Vizovické trnkobrání, které bude již 52. ročníkem v jeho historii, a také automobilový závod Barum Czech Rally Zlín. Nehodláme ponechat žádnou okolnost náhodě a tak už nyní usilovně pracujeme na tom, aby se bylo na co dívat :)

Děkujeme všem našim partnerům, že nám umožnili spolupracovat a přinášet vám tak radost.

#internetnasbavi