Novinky

Jsme oficiálním dodavatelem internetu pro LAN party QUIETUS DAY 2019

Živit se hraním počítačových her už není nic neobvyklého. Esport zažívá v posledních letech obrovský boom a roste počet stále kvalitních esportových událostí, jako je QUIETUS DAY 2019.


Esport (elektronický sport nebo také progaming) je na prudkém vzestupu. Čím více se o něm mluví, tím více lidí jej provozuje. Tím se i zvedá konkurence a roste rozdíl mezi profesionály a příležitostnými hráči. Drtivá většina her, které se hrají v rámci esportu, jsou tzv. multiplayerové hry. To znamená, že se hráči v týmech nebo samostatně utkávají proti dalším týmům nebo hráčům. Každý přitom zpravidla využívá svůj vlastní počítač či konzoli. V Avonetu potřebám hráčů rozumíme a proto se i oni mohou na naše připojení 100% spolehnout.

V pátek 5. 7. 2019 startuje ve Starém Městě již 15. LAN pártyQUIETUS-DAY 2019 kde proběhne turnaj v akční hře Counter Strike. Pro profesionální hráče nejen této hry hraje klíčovou roli nízká latence (doba odezvy), protože o vítězi může rozhodnout výstřel zpožděný i jen o pár milisekund. "Právě proto padla volba poskytovatele připojení právě na Avonet, který má bohaté zkušenosti a dokáže pro hráče zajistit perfektní podmínky, které je nebudou nijak omezovat. O tom jsme se na vlastní kůži přesvědčili již na minulých ročnících, kdy jsme byli s připojením od Avonetu maximálně spokojení" říká předseda QDLAN, z.s. Petr Látal. Mimo to bude pro díváky přímo na místě k dispozici AVONET free WiFi zóna. Průběh turnaje budete moci sledovat i z domu na oficiálním streamu akce https://www.twitch.tv/quietusday.


Pevný internet, který je vhodnou volbou pro hraní počítačových her, nabízíme po celé ČR. Stačí kontaktovat naše zákaznické centrum na telefonu +420 575 575 777 nebo emailem na osobni@avonet.cz. S výběrem vhodného tarifu vám rádi pomůžeme.