Novinky

Masters of Rock 2019 navštívilo přes 20 tisíc fanoušků

Ve Vizovicích se sešla spousta fanoušků rockové a metalové muziky, které neodradil ani déšť doprovázející letošní ročník MoRu. Pro nás to pak byla výzva, jak pro všechny zajistit kvalitní připojení.


17. ročník, 4 dny, 3 stage, desítky kapel, 20 000 návštěvníků, to jsou základní statistiky letošních rockových Masterů. Ukočírovat celou akci dalo velkou práci jak pořadatelům, tak i nám. Výsledkem však byl vydaření ročník a přátelská atmosféra, která v publiku po celou dobu vládla. Letos jsme napnuli všechny své síly a kromě připojení pro zázemí festivalu jsme pro návštěvníky zajistili free WiFi zónu, která ustála opravdu silný nápor metalových fanoušků. Za celý festival jsme zaznamenali přes 1370 GB přenesených dat a 5998 unikátních zařízení připojených k AVONET free WiFi.

My dáme uším na chvíli zasloužený odpočinek, protože už od 16. 8. 2019 nás čeká dojnásobný rachot! Silné motory aut v rámci Zlínské Barum Rally a hudba z reproduktorů Vizovického Trnkobranní se letos sešly ve stejný termín. Jsme však přesvědčeni, že i tuto výzvu zvládneme, protože #Internetnasbavi

Děkujeme a těšíme se zase za rok!