Novinky

Barum Rally i Trnkobraní naplno díky Avonetu

Také letos se můžete spolehnout na free WiFi zóny a živé streamování obou akcí přes naše webkamery, včetně nového exkluzivního záběru při průjezdu Zlínského autobusového nádraží.


Očekávaný vrchol Zlínského léta 2019, tedy víkend, kdy zároveň proběhne Barum Czech Rally Zlín a Vizovické Trnkobraní je zde. Přinášíme vám rychlý přehled, jak si díky Avonetu obě akce co nejvíce užijete.

Nezapomeňte se připojit na AVONET free WiFi

Na Barum Rally pro vás bude po celou dobu akce připraveno bezplatné připojení k internetu v areálu servisní zóny v Otrokovicích. Využít budete moci také free WiFi připojení, které celoročně provozujeme na náměstí Míru ve Zlíně.
Nezapomněli jsme ani na účastníky, kteří dají přednost muzice. Pro ně je taktéž připraveno připojení zdarma v areálu likérky R. Jelínka. Stačí zadat emailovou adresu a můžete skvělou atmosféru z festivalu sdílet mezi své přátele.

Městská rychlostí zkouška opravdu naplno

Od 16. hodiny bude trať pro veřejnost uzavřena, aby na ni mohli v 16.30 vyjet již potřetí účastníci rodinné akce Zlínská kola, kde budeme mít jako každý rok zastoupení díky našim aktivním zaměstnancům - určitě nás nepřehlédnete, naše krásné červené dresy s logem Avonet jsou velmi výrazné :)
Trať poté od 17.25 využijí vozy Bugatti Grand Prix, v 19.15 přijde na řadu Star Rally Historic, tedy závodní speciály ze 70. až 90 let. Samotná městská RZ Barum Czech Rally Zlín začne od 21.15.
Všechny závody můžete sledovat díky práci našich kolegů z technického úseku také online, navíc z velmi zajímavých míst. Určitě doporučujeme sledovat exkluzivní záběry při průjezdu autobusového nádraží, dále pohled od 22. budovy Svitu a zatraktivnili jsme pro vás také kameru z křižovatky v ulici Vodní.

Sledujte vše

Kromě městské erzety jsme připravili také záběry z areálu společnosti VLW při RZ Maják, celodenní stream ze servisní zóny v Otrokovicích, oficiální start Rally v pátek v 16.00 a vyhlašování výsledků v neděli v 16.00 na náměstí Míru i sledování aktuálního dění a počtu účastníků v areálu R. Jelínka ve Vizovicích.


Jsme nadšeni, že můžeme obě akce maximálně přiblížit jak pro diváky v teple domova, tak pro aktivní účastníky. Děkujeme za přízeň a těšíme se na vás!
#internetnasbavi