Novinky

Avonet připojuje Foot in the Hood

Od 8.10. do 12.10. 2019 můžete v prostorech 14|15 Baťova Institutu vídat pop-up store obchodu Footshop. Celou akci navíc můžete sledovat přes naši webkameru


Obchod Footshop s největším výběrem tenisek v Česku přijel do Zlína s interaktivní mobilní prodejnou a s nabitým programem, kde kromě prodeje vybraných kousků bot nabídne přednášky, workshopy, koncerty i chillout herní zónu.

Zvolit na tuto akci spolehlivého dodavatele internetu nebyl ve Zlíně žádný problém - Avonet byl jasnou volbou. Pro celou akci zajišťujeme spolehlivé optické připojení KOMA modulu s gaming zónou, kde bude probíhat také turnaj ve hře PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG). Herní AVONET stream můžete díky nám sledovat živě na Twitch kanálu ftshpgaming.

V okolí modulu se také můžete připojit na naši free WiFi sít s názvem AVONET free FOOTSHOP. Navíc jsme pro naše zákazníky vyjednali slevu 15 % na nákup na Footshop.cz  Slevový kód najdete po přihlášení do zákaznického konta.

Když se ve Zlíně něco děje, víte o tom díky našim webkamerám. Ani tady neděláme výjimku a záběr z prostoru akce pro vás živě streamujeme. Kde jinde se dozvědět více o teniskách a kultuře, která k nim patří, než v domově krále obuvi. Tak se stavte.

#internetnasbavi