Novinky

Podpořili jsme 60. Zlín Film Festival

60. ročník mezinárodního festivalů filmů pro děti a mládež, tematicky zaměřený na návrat do budoucnosti, je už minulostí. Zakončili jsme jej již tradičně štafetovým během na Festivalovém půlmaratonu MONET+ Zlín.


Poprvé v novodobé historii festivalu se termín konání posunul z jarních měsíců rovnou do těch podzimních. Letošní ročník provázely také přísné hygienické opatření s ohledem na aktuální situaci u nás i ve světě. Největší změnou byla nutná registrace všech návštěvníků programu Zlín Film festivalu. Kdo chtěl program navštívit, musel u sebe nosit kartičku nebo QR kód v telefonu, aby mohl být do areálů vpuštěn. Toto nepopulární opatření sloužilo jako efektivní nástroj pro případné trasování návštěvníku, kteří by přišli do kontaktu s nakaženou osobou.

Pro nás byl z pohledu poskytovaného připojení letošní ročník také velmi náročný. Nechyběly naše free WiFi zóny, které si návštěvníci za poslední roky velmi oblíbili. Zajistili jsme také kompletní připojení k internetu v lokalitách ve Zlíně, kde se promítaly filmy a kde se konal doprovodný program. Náš internet sloužil také jako pohon pro terminály, přes které účastníci procházeli a identifikovali se kartičkou či QR kódem. Celkový objem přenesených dat na ZFF 2020 atakoval hranici 3 TB, konkrétně se přeneslo 2851 GB dat.

"Avonetu patří velký dík, že nám i v této nelehké době pomohli s internetovým připojením Filmového festivalu. Díky jejich technikům se povedlo zvládnout všechny naše nadstandardní požadavky na jedničku" říká Jarmila Záhorová, výkonná ředitelka Zlín Film Festivalu.

Zatímco v internetu jsme profesionálové a držíme se mezi konkurencí na předním místě, běh děláme jen pro radost. Proto jsme se i letos zúčastnili 5. Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín, který v sobotu 12. 9. 2020 celý 60. ročník zakončil. Náš hlavní cíl byl užít si krásný slunečný den a zlepšit čas z minulého roku. Ten se nám nakonec podařil vylepšit o téměř 15 minut. S cílovým časem 1 h 52 m obsadila naše AVONET štafeta 45. místo.

AVONET štafeta 2020