Novinky

Pomohli jsme při natáčení absolventského snímku Ostrov svobody s Jiřím Mádlem a Judit Bárdos

Natáčení probíhalo od 30. 8. do 5. 9. v Leteckém muzeu v Kunovicích. Děj režiséra a scénáristy Petra Januschky se odehrává v roce 1983 na palubě letadla mířícího z Prahy do Havany a hlavní role ztvárnili Jiří Mádl a Judit Bárdos.


„Studentky a studenti ateliéru Audiovizuální tvorba pracují na snímku již více než tři roky. Samotná fáze výroby byla vzhledem k pandemické situaci v roce 2020 dvakrát přesunuta. Pro studentský snímek neobvykle dlouhá fáze vývoje a preprodukce se projevila na vysoké kvalitě a dobové věrnosti celého projektu. Scénář konzultovali vysoce kvalifikovaní dramaturgové z řad interních pedagogů, externistů i nejvíce oceňovaných dramaturgů veřejnoprávní televize,“ uvádí výkonný producent snímku František eF. Horvát.

Pro potřeby natáčení jsme vybudovali nový spoj o symetrické rychlosti 50/50 Mb/s společně s anténami na pokryti venkovního prostoru Wi-Fi signálem. Za práci techniků i fungování linky jsme od celého štábu sklidili poděkování a pochvalu za bezchybnou spolupráci, které si velice vážíme. Jsme rádi, že jsme mohli s natáčením pomoci.

Vzhledem ke koprodukční dohodě s Českou televizí je plánované uvedení i v rámci jejího vysílání. Nyní si můžete prohlédnout alespoň exkluzivní fotografie ze zákulisí natáčení.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.