Novinky

Otevíráme nové zákaznické centrum v přízemí naší budovy

Od 1. 6. do 3. 6. 2022 bude probíhat otevírací akce nového zákaznického centra! Přijďte se k nám občerstvit, objednejte si náš špičkový internet a televizi a vyhrajte věcné ceny nebo naše služby na celý rok zdarma.


Naše nové zákaznické centrum naleznete v prostorách bývalé restaurace Brazileiro, v přízemí budovy na adrese Kvítková 4323, kde již 25 let sídlíme. Každý, kdo během prvních 3 dnů uzavře v místě nového zákaznického centra smlouvu na internetové připojení Sprint, mojeWiFi nebo Kabel, získá aktivaci zcela zdarma, a navíc bude připojen už druhý pracovní den. Kromě toho bude každé takové nové připojení zařazeno do soutěže a jeden vylosovaný šťastlivec získá nově sjednané služby na celý rok zdarma.

Na místě budou také naši zkušení pracovníci technické podpory, který vám zodpoví všechny technické dotazy a poradí vám s nastavením routerů v domácí síti. Zájemcům názorně předvedeme, jak s routerem od Avonetu jednoduše kontrolovat, kolik času děti tráví na internetu. Samozřejmostí bude možnost vyzkoušet si obě internetové televize Kuki a SledovaniTV, které máme v nabídce.

„Velice mne těší, že se nám naskytla příležitost přiblížit zákaznické centrum blíže lidem, a přitom zachovat naše tradiční místo v centru Zlína. Přesun ze 4. patra do prosklené pobočky v přízemí je v souladu s naší strategií Zákazník na 1. místě. Hrajeme fair play a nemáme co skrývat.“ říká náš výkonný ředitel Václav Bureš.

„Ráda bych pozvala do nově otevřeného zákaznického centra nejen všechny zájemce o rychlý internet na Zlínsku, ale také naše stávající zákazníky a vlastně všechny příznivce moderních technologií. Rádi Vám představíme všechny nabízené služby i hodnoty naší společnosti, ať se sami přesvědčíte, proč právě Avonet má zákazníky nejlépe hodnocené internetové připojení na Zlínsku.“ dodává manažerka péče o zákazníky Lenka Hlobilová.

Těšíme se na vás! #internetnasbavi

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete i odmítnout.