Novinky

Otevřeli jsme nové zákaznické centrum v samém srdci Zlína

Naše nové zákaznické centrum je na světě! Je moderní, prosklené, bezbariérové a přístupné přímo z chodníku. V souladu s naší firemní filozofií - zákazník na prvním místě.


Během prvních 3 červnových dnů jsme přivítali naše partnery, zákazníky i zájemce z řad procházejících, kteří jako první mohli ohodnotit podobu našeho nového zákaznického centra.

Ohlasy byly jen pozitivní! V příjemné atmosféře jsme všem nabídli občerstvení a luxusní kávu z domácí pražírny. Zájemcům o internetové připojení jsme zodpověděli všechny jejich dotazy a ještě ten samý den jsme řešili realizaci jejich nového internetu. Vylosovali jsme také vítěze soutěže o připojení na celý rok zdarma, kterým se stala paní Adéla H. z Uherského Hradiště. Gratulujeme! 

Všem, kteří se podíleli na přípravě zákaznického centra i všem našim zákazníkům, pro které jsme tuto akci připravili, mockrát děkujeme!

Podívejte se, jak otevírací akce od 1.6. do 3.6. probíhala:

 

 Otevřením nového zákaznického centra ale nekončíme - již brzy se můžete těšit například na platby kartou. Nechte se překvapit :)

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.