Novinky

Nově u nás zaplatíte platební kartou

Platbu kartou přidáváme do rozsáhlého seznamu způsobů, jak uhradit fakturu za naše služby. Níže uvádíme všechny možnosti platby.


Způsoby úhrady faktur

Hotově nebo platební kartou Platba na naší pobočce na adrese Kvítková 4323, Zlín (roh budovy Jednoty).

Platební karty Mastercard Maestro Visa

Převodem

OSOBNÍ | Fio banka
2701317130/2010
IBAN CZ2020100000002701317130
BIC: FIOBCZPPXXX

Trvalým příkazem Jako variabilní symbol použijete číslo kterékoli vaší faktury (např. číslo poslední faktury), termín splatnosti je 15. den v měsíci.
UPOZORNĚNÍ: Trvalý příkaz není možné použít, pokud se výše vaší faktury bude měsíčně měnit.
Inkasem Povolte nastavení inkasa ve vaší bance a nastavte limit pro platbu a frekvenci dle výše pravidelné faktury (raději s rezervou).
UPOZORNĚNÍ: Potvrzení o nastavení inkasa v bance nám prosím zašlete e-mailem nebo poštou.
PayU Platební tlačítko PayU naleznete v zákaznickém AVONET kontu v sekci vyúčtování u neuhrazených faktur. Velkou výhodou platby přes PayU je, že platba probíhá okamžitě a po zaplacení získávají obě strany informaci, zda byla platba úspěšně zpracována.
SIPO Pokud chcete platit pomocí SIPO, je třeba nám sdělit vaše spojovací číslo a zaslat nám písemný Souhlas s inkasem SIPO.
Výhodu prodloužené splatnosti při úhradě SIPO ztrácíte v případě, že nebude platba prostřednictvím SIPO provedena v termínu.
Poštovní složenkou typu A UPOZORNĚNÍ: Platba složenkou je pomalá, proto je nutné platit alespoň 4 dny před splatností faktury. Nepoužívejte složenku typu C.
 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete i odmítnout.