Novinky

Využijte slevové kódy u našich partnerů do konce roku 2022

Do konce roku máte možnost využít slevové kódy na výrobky nebo zážitky od našich partnerů a připravit se na Vánoce dříve než ostatní.


Pokud jste z okolí Zlína, neváhejte vzít rodinu či přátele a vyrazit za zábavou do Space Laser Areny Zlín. Kromě nejnovější laser game si můžete zahrát také hry ve virtuální realitě. Preferujete zábavu s větší dávkou adrenalinu? Vyzkoušejte nejmodernější motokárovou dráhu na Moravě E-Karts Zlín. Díky elektrickému motoru s neuvěřitelným zrychlením zažijete vyrovnané závody, které si všichni užijí, nezávisle na váze jezdce. Na oba uvedené zážitky můžete získat slevu 30 %. Promokód a podmínky využití slevy naleznete ihned po přihlášení ve svém AVONET kontě.

Mimo to máte možnost také nakoupit fyzické dárky s exkluzivní slevou. Milovníky kávy potěšíte nákupem čerstvě pražené kávy nebo darováním kávového předplatného z Lázeňské pražírny z Luhačovic. Po zadání slevového kódu v košíku získáte  všechny kávové produkty se slevou 10 %. Univerzální dárek pro každého je pak kniha. Dobrým výběrem knihy vykouzlíte úsměv téměř komukoliv. Díky slevě 25 % na knihy a e-knihy z knihkupectví Grada se bude společně s obdarovaným radovat také vaše peněženka.

Všechny slevové kódy společně s detaily a historií vašich plateb za internetové služby naleznete na konto.avonet.cz
Pokud ještě nemáte účet, můžete si jej během pár kliknutí vytvořit a ihned slevové kódy využít.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete i odmítnout.