Novinky

Nové uživatelské nastavení a nový vzhled EPG u aplikace SledovaniTV

Novinkou letošního února je změna vzhledu uživatelského nastavení. To prošlo nejen grafickou obměnou, ale nově je přehlednější a celkově zapadá do vizuálu značky SledovaniTV.


Uživatelské nastavení v novém kabátě

Nastavení uživatelského účtu prošlo zásadní grafickou úpravou. Nově je nastavení ale také uživatelsky přívětivější. Umožňuje rychlé párování zařízení a nabízí také přehled aktivních balíčků a služeb. Jednoduchá je také změna hesla či rodičovského PINu. V nastavení se také vybírají kanály v balíčku Mých 7.


Řazení programů

Možnost řazení programů, která byla dříve v uživatelském nastavení, je už nějakou dobu přesunuta na úroveň editace profilů. Uživatelé si tak mohou pro každý profil nastavit odlišné pořadí kanálů a také vybrat své oblíbené stanice.
Postup je velice jednoduchý.

  1. V přehledu profilů zvolte možnost Editace.
  2. V nastavení profilu lze nastavit jméno, profilový obrázek a jazyk profilu.
  3. Lze také vybrat oblíbené kanály a seřadit stávající programovou nabídku. Stačí kliknout na jednotlivé dlaždice se stanicemi a přetáhnout je na požadované místo.


Nový design EPG

Redesignem prošlo i EPG na Android TV. Vizuálně tak došlo ke sjednocení televizních platforem. Na stanicích skupiny Prima jsou nově začátky a konce pořadů uváděny podle skutečné doby vysílání.

SledovaniTV EPG

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete i odmítnout.