Naši pracovníci v terénu

Společnost AVONET má ve svém týmu kvalifikované pracovníky, kteří každodenně projednávají výstavbu sítě, instalují nebo servisují v terénu zařízení na naší přístupové síti. Každý z těchto pracovníků má povinnost se vám prokázat následující identifikační kartou.

Vzorová kartička
Vzorová kartička

Libor BlahaLibor Blaha

vedoucí výstavby sítě

Libor své dlouholeté zkušenosti z oboru telekomunikací každodenně zužitkovává při realizaci velkých projektů zejména v rámci rozširování naší optické sítě ve Zlínské kraji.

Lubomír ChmelařLubomír Chmelař

supervizor montážních techniků

Luboš pracuje v Avonetu od roku 2005. Můžete se s ním setkávat především při aktivacích televizních služeb, ale i při montáži a servisu našich přípojek.

Roman FoltýnRoman Foltýn

montážní technik

Roman zastává v Avonetu pozici montážního technika již od roku 2004. Své zkušenosti dnes a denně zúročuje při zřizování nového připojení a zajišťování serviss pro stávající klienty.

Lukáš DrábekLukáš Drábek

montážní technik

Lukáš je montážním technikem Avonetu od roku 2007. Zajišťuje montáže v terénu a provádí servis našich zařízení. Vždy dělá maximum pro vaše rychlé a bezproblémové připojení.

Josef BalážJozef Baláž

montážní technik

Jožo má bohaté zkušenosti jak v oblasti bezdrátových tak optických sítí a naše řady rozšířil v roce 2019.

Tomáš VítekTomáš Vítek

montážní technik

Tomáš v rámci výstavby, montáží a servisu internetového připojení dělá vždy s přátelským úsměvem vše k vaší spokojenosti.

Aleš KadlčíkAleš Kadlčík

montážní technik

Aleš se velmi rychle zapracoval a prokázal, že má velké znalosti i zkušenosti. Díky němu jsme například významně modernizovali celou naši kabelovou síť.

Jakub ČervenkaJakub Červenka

montážní technik

Jakub spolu s ostatními techniky připojuje naše zákazníky k opravdu rychlému internetu. Po pracovním dni si nejvíce odpočine "offline" při čtení knih.

Pavel SemelaPavel Semela

montážní technik

Pavel pracuje od roku 1995 na pozici spojového technika pro dceřinou společnost Telest, od roku 2014 zúročuje své mnohaleté zkušenosti ve společnosti AVONET.

Jan TučekJan Tuček

montážní technik

Jan se k nám přidal v roce 2021 a rychle se stal spolehlivou součástí našeho týmu. Připojit vás k internetu je pro něj stejně snadné jako zdolávat hory na svém snowboardu.

Pavel ŠvecPavel Švec

montážní technik

Pavel jako naše nejnovější posila má zkušenosti s instalací slaboproudých i silnoproudých rozvodů, které využívá při připojování našich zákazníků.

Lukáš KovačíkLukáš Kovačík

technik provozu sítě

Lukáš je součástí týmu techniků od poloviny roku 2016. O vaše bezproblémové připojení k internetu se postará se stejnou pečlivostí jako o správný chod své motorky.

Radek BuchtaRadek Buchta

supervizor výstavby bezdrátové sítě

Radek posílil tým techniků Avonetu na začátku roku 2016. V terénu zajišťuje připojení a servis pro naše zákazníky, tak aby byli vždy online a byli vždy stoprocentně spokojeni s našimi službami.

Petr KašíkPetr Kašík

technik výstavby sítě

Petr je posilou týmu od roku 2017, s výstavbou optických sítí má mnohaleté zkušenosti. S kolegy spolupracuje i na montážích metalických a rádiových sítí.

Hynek PetrlaHynek Petrla

technik výstavby sítě

Hynek pracuje v dceřiné společnosti Telest, kterou vlastníme od roku 2014, už od vyučení v roce 1985. Práce je mu koníčkem. Provádí údržbu a montáž metalické a optické sítě pro připojování telefonních a internetových přípojek.

Co můžeme zlepšit?

  

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.