Novinky

Rozšiřujeme naši optickou síť

Opravdu rychlý optický internet Sprint a chytrá televize Kuki TV jsou dostupné tisícům domácností ve Zlínském kraji.


I v roce 2016 jsme vytrvale pokračovali v budování naší rozsáhlé optické sítě. Ve Zlíně byla rozšířena o domy v ulicích Slunečná, Bratří Jaroňků, Ševcovská, Lorencova a třída Tomáše Bati. Rozšířena byla také optická síť ve Vizovicích, kde jsou připojeny bytové domy ve čtvrti A. Háby, v ulici Štěpská a Masarykovo nám. Ve Slušovicích jsme přivedli optické vlákno na sídliště Padělky a zajistili tak přenosovou kapacitu do internetu až 1 Gb/s. Vlastní optickou síť máme nově také v Bojkovicích. Celá optická síť AVONET tak nyní pokrývá více než 15 000 bytových jednotek.

Všichni připojení si mohou vychutnat nejen náš špičkový optický internet, ale také chytrou televizi Kuki TV. S ní si můžete přehrát jakýkoliv pořad vysílaný v posledních 48 hodinách, vybírat z více než 130 programů, a co je na trhu unikátní - u vyšších tarifů si můžete bezplatně změnit polovinu programů každý měsíc dle vlastního výběru. Nechybí ani videotéka s bohatou nabídkou skvělých filmových titulů a vše lze navíc sledovat nejen doma na vašem televizoru, ale i na počítači a na mobilních zařízeních.

A jedna zajímavost na závěr. Poprvé v září 2016 jsme dosáhli důležitého mezníku. Nejen díky trvalému zvyšování kapacit celé naší síťové infrastruktury, ale také díky růstu datového objemu všech služeb Avonetu, od tohoto měsíce provoz v naší síti v denní špičce vždy překračuje hranici 10 Gb/s.

Neváhejte a online si ověřte dostupnost našich služeb právě na vaší adrese.