Novinky

Zrychlujeme free WiFi ve Zlínském trolejbusu

Červený trolejbus AVONET s číslem 403 zpříjemňuje cestování Zlínem již čtvrtým rokem díky naší free WiFi, která je nyní ještě rychlejší!


Cesta do práce je mnohdy zdlouhavá, díky AVONET free WiFi ji lze však využít např. pro vyřízení emailů, pročtení novinek na internetu či streamování hudby, aniž byste museli plýtvat svými cennými mobilními daty. Nicméně přes chytrý telefon dnes surfuje už téměř každý a nároky uživatelů na internetové připojení neustále rostou. Proto jsme se rozhodli naše připojení v trolejbusu upgradovat.

"Naše zařízení modernizujeme a chceme přinášet cestujícím ještě lepší a kvalitnější služby, proto jsme na začátku května ve voze č. 403 vyměnili 3G modem za modernějí 4G LTE modem. Díky tomu mohou cestující využívat podstatně rychlejší internet v řádech až desítek Mb/s, a to navíc zcela bez reklam či nutnosti něco odkliknout," vysvětluje Roman Majda, marketingový manažer společnosti Avonet.

Nyní tak není problém sledovat videa na Youtube ve vysokém rozlišení či sdílet videa s přáteli na sociálních sítích jak při cestování naším trolejbusem, tak v našich stálých free WiFi zónách na náměstí Míru nebo na zimním stadionu Luďka Čajky. A i letos se můžete těšit na AVONET free WiFi zóny na důležitých akcích regionu, jako je například Zlínský filmový festival, Holešovská Regata či Barum Rally.

 A nezrychlujeme jen internet v trolejbusu, ale i klasické pevné internetové připojení. Dostupnost rychlejšího internetu na vaší adrese si můžete ověřit rychle a jednoduše online na www.avonet.cz.