Novinky

Zrychlujeme internet na pevných linkách po celé ČR

Pevné připojení k internetu je nyní dostupné pro 99 % adres v ČR a neustále zrychluje. Avonet představuje nové tarify stabilního pevného internetu s rychlostí až 100 Mb/s.


Díky pokračující výstavbě nových síťových rozvaděčů společnosti CETIN a našemu novému propoji o kapacitě 10 Gb/s se zkracuje kabelová vzdálenost mezi zákazníkem a rozvaděčem, vytváří se tak vhodné podmínky pro rychlejší a dostupnější internetové připojení.

Proto můžeme s radostí nahradit tarify pevného xDSL internetu, s dosavadními rychlostmi 2 Mb/s, 20 Mb/s a 40 Mb/s, novými tarify s rychlostmi 20 Mb/s, 50 Mb/s a 100 Mb/s. Uvedené rychlosti jsou maximální možné. Reálná rychlost závisí na vzdálenosti od nejblžšího síťového rozvaděče a na kvalitě vedení. "Lidé jsou často překvapeni, jaké rychlosti k nim dokážeme dodat po klasických - často nepoužívaných - telefonních linkách. Problém mají ti, kteří s odkazem, že "pevnou" v době mobilů již nepotřebují, telefonní kabely zrušili", dodává jednatel Avonetu, Tomáš Máčalík.

Za uplynulých 6 měsíců bylo postaveno přes 800 síťových rozvaděčů po celé ČR, a to i v menších městech a vesnicích. Ve Zlínském kraji přibylo 55 rozvaděčů. Dostupná rychlost internetového připojení díky tomu vzrostla na minimálně 20 Mb/s 10 tisícům domácností ve Zlínském kraji a v celé ČR se jedná o 250 tisíc domácností.

Aktuálně nabízíme všechny 3 nové tarify za akční cenu. Dostupnost rychlejšího pevného internetu u vás doma si můžete ověřit online po zadání adresy vašeho bydliště a rovnou můžete odeslat poptávku.