Novinky

Máte své údaje v bezpečí?

Používáte stále totéž heslo pro přihlašování se k různým účtům a službám, protože máte potíž zapamatovat si jich více? Máme pro vás řešení, které vám pomůže chránit vaše osobní údaje.


Pokud útočník získá přístup jen k jednomu vašemu účtu, pak jsou ohroženy všechny vaše ostatní účty, ve kterých využíváte shodné jméno a heslo. Proto byste měli používat různá hesla, aby byly vaše osobní údaje v bezpečí. My však dobře víme, jak těžké je pamatovat si desítky unikátních hesel. Abychom vám to usnadnili, připravili jsme pro vás speciální časově omezenou nabídku doživotní licence českého špičkového správce hesel Sticky Password se slevou 72 %.

Tento praktický pomocník pro všechna vaše zařízení s opravdu širokou podporou prohlížečů (ať už na PC, Macu, smartphonech či tabletech se systémy Android a iOS) vám vygeneruje unikátní silná hesla, která si zapamatuje a navíc za vás vyplní registrační formuláře. Bezpečně vaše data synchronizuje přes cloud či vaši lokální WiFi síť v šifrované podobě. Vy si musíte zapamatovat pouze jediné heslo, které odemkne elektronický trezor s ostatními šifrovanými hesly. Budete tak mít všechny své údaje chráněné a v bezpečí.

Koupí doživotní licence za akční cenu 999 Kč přispějete na ochranu ohroženého živočišného druhu - kapustňáků - a navíc dostanete 30denní záruku na vrácení peněz.