Novinky

Rozšířili jsme nabídku televize o SledovaniTV

Od 1. 9. 2019 naleznete v naší nabídce televizních služeb novinku v podobě oblíbené televize SledovaniTV.


Jsme opravdu nadšení, že vám po důkladném otestování můžeme nabídnout moderní televizní službu SledovaniTV. Zvláště pak v situaci, kdy stále většina domácností v ČR využívá pozemní vysílání a bude tak muset vyřešit přechod na DVB-T2.

Oproti přechodu z analogového na digitální vysílání však mají uživatelé nyní mnohem více možností, Nejzajímavější volbou v poměru cena/výkon je televize šířená přes internet. Možnosti jako pozastavit právě běžící pořad, přehrát si jej až 7 dní zpětně a přeskakovat reklamy nebo si jej jednoduše nahrát prostě pozemní ani satelitní vysílání nenabídnou. Hlavní výhodou SledovaniTV proti konkurenčním televizním službám je pak velmi úsporný datový tok, díky kterému můžeme tuto službu nabídnout všem našim zákazníkům, ať už využívají jakékoliv naše internetové připojení.

SledovaniTV po celé ČR je nejlepší s pevným internetem od Avonetu

Jako jediní vám nabízíme SledovaniTV po celé České republice na našem xDSL internetu s prioritizováním obrazu a zvuku. V praxi to znamená, že i když internetovou linku zatížíte naplno, televize bude mít vždy k dispozici dostatečnou rychlost pro kvalitní a ničím nerušený obraz.

Ověřte si dostupnost našeho internetu a televize jednoduše online nebo kontaktujte zákaznické centrum na čísle 575 575 777 a objevte výhody moderní televize přes internet ještě dnes.