Novinky

Přejeme vám úspěšný start v novém roce 2021

Rok 2020 je již minulostí. Než jej však definitivně hodíte za hlavu, podívejte se na krátkou rekapitulaci toho, co jsme v Avonetu během uplynulého roku udělali.


Děkujeme všem našim zákazníkům za využívání našich služeb v nelehkém a hektickém roce 2020, který pro nás byl opravdovou výzvou. Uvědomujeme si, že rychlý a stabilní internet je dnes důležitější než kdy dřív a děláme vše proto, abychom vám mohli i nadále poskytovat to nejlepší internetové připojení, na které se můžete vždy spolehnout.

Aby nezůstalo jen u prázdných frází, podívejte se na shrnutí toho, co jsme pro vás během uplynulého roce udělali.

Internet rychle, spolehlivě a všudeInternet rychle, spolehlivě a všude

Náš optický internet jsme nově dovedli do dalších 2 000 bytů. Díky bondingu jsme nabídli až 2× rychlejší pevné připojení pro více než 1 500 000 adres v celé ČR. V několika obcích jsme v rámci iniciativy WiFi4EU zajistili veřejné vysokorychlostní připojení k internetu zdarma.

My vás offline nenecháme!My Vás offline nenecháme

Objem dat přenesených v naší síti vzrostl skokově ze dne na den o 25 % a dále roste – my jsme však připraveni na odbavení násobně větších přenosů díky robustní páteřní síti, kterou koncepčně upgradujeme. Posílili jsme i ochranu sítě proti kybernetickým útokům.

#jsmevtomspolecne#jsmevtomspolecne

Již od března dodržujeme přísná hygienická opatření – nepřestáváme zřizovat nové přípojky ani servisovat ty stávající. Podpořili jsme zdravotníky v první linii, které současná pandemie zasáhla více než kohokoli jiného, a nakoupili jsme vybavení pro nová COVID oddělení v nemocnicích.

 

Mimo jiné jsme letos také kompletně zrekonstruovali naše zákaznické centrum ve Zlíně. Když to situace dovolí, moc rádi vás u nás přivítáme. Ochotně Vám poradíme s připojením, předvedeme výhody televize přes internet a nabídneme Vám výbornou kávu.