Novinky

Zábava se vrací do Zlína! Připravte se včas na Barum Rally Zlín i druhou část Zlín Film Festivalu

Rychlá auta se budou Zlínem a v okolí prohánět 27. - 29.  8.  2021. Druhá část Zlín Film Festivalu bude následovat od čtvrtka 9. 9. do středy 15. 9. 2021


Bohužel také letos se musíme kvůli pandemii vypořádat s absencí oblíbených kulturních akcí na Zlínsku, s kterými dlouhodobě spolupracujeme. Stejně jako v loňském roce i letos byl odložen festival Vizovické Trnkobranní a také rockový a metalový festival Masters of Rock.

U Barum Rally nebylo v roce 2020 do poslední chvíle jasné, jestli se zrealizuje nebo ne. Nakonec musela být odložena. Delší čekání však znamená větší radost, proto si pojďme letošní ročník užít opravdu naplno!
Jako v minulých letech jsme pro návštěvníky servisní zóny připravili free WiFi zónu. Můžete tak fotit i natáčet videa ve vysokém rozlišení a sdílet je se svými přáteli na sociálních sítích bez obav o vaše mobilní data. K dispozici budete mít také velmi oblíbené webkamery z atraktivních průjezdových míst. Online webkamery naleznete před závodem na webu zlin.cz/webkamery Čas do startu si můžete zkrátit sledováním dalších webkamer, které máme rozmístěny po Zlínském kraji.

Zlín Film Festival je letos rozdělen na dvě části. První část, který byla i díky naší pomoci online, proběhla na přelomu května a června. Druhá část proběhne tradičně na více místech v centru Zlína. Stejně jako na Barum Rally i zde si můžete užívat online zábavu díky našim free WiFi zónám. Změnou je také konání Festivalový půlmaratonu, kterého se jako AVONET budeme účastnit. Zatímco v ročníku 2020 půlmaraton ukončoval celý festival, v letošním roce tomu je jinak. Maraton proběhne v neděli 12. 9. 2021, festival však bude pokračovat dále až do středy 15. 9. 2021.
Pokud chcete pomoci s organizací festivalu, můžete se zapojit jako dobrovolník. Více informací k dobrovolnictví získáte na stránkách festivalu www.zlinfest.cz

Těšíme se na vás a věříme, že si stejně jako my tyto akce v bezpečí užijete. #internetnasbavi

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.