Novinky

Naše televize SledovaniTV nově nabízí 100 stanic ve Full HD kvalitě

Máte televizor s rozlišením Full HD nebo dokonce 4K (Ultra HD)? To si bude skvěle rozumět s televizní službou SledovaniTV, která znovu rozšiřuje nabídku programů ve vysoké kvalitě.


Kupovali jste si novou televizi s vidinou lepšího a kvalitnějšího obrazu díky DVB-T2? Pak patříte mezi spoustu zklamaných zákazníků, kteří uvěřili nepřesné a klamavé komunikaci, která přechodu na nový pozemní vysílací standard předcházela.

DVB-T2 sice umožňuje vysílat v HD kvalitě, ale neexistuje žádný předpis, který by k tomu stanice nutil. Ve výsledku si tak ve vysokém rozlišení v rámci DVB-T2 spustíte jen pár programů, převážně ze skupiny České televize.

Řešením je sledování televize přes internet SledovaniTV

Hlavní předností SledovaniTV je její dostupnost na téměř každém chytrém zařízení. Lze ji také provozovat na starších televizorech prostřednictvím Set-top boxu. Základní balíček SledovaniTV Start, který můžete k našemu internetu získat za akčních 100 Kč měsíčně, nabízí opravdu širokou nabídku programů. Ke dni vydání tohoto článku obsahuje 96 programů z toho 62 v HD kvalitě nebo vyšší. Podobná nabídka vás vyjde u konkurenčních poskytovatelů i na několik set korun měsíčně.

SledovaniTV má 100 HD kanálů

Základní balíček Start si můžete dle vašich preferencí rozšířit o sportovní, dokumentární, filmové, dětské nebo ruské programy. Zvolit si můžete také balíček stanic pro dospělé nebo programy HBO včetně filmotéky HBO GO. 100 programů je vám k dispozici ve full HD rozlišení, dalších 48 je dostupných v HD ready kvalitě (720p.)

SledovaniTV a všechny výhody, které proti pozemnímu a satelitnímu vysílání nabízí, si můžete k našemu internetu sami nezávazně vyzkoušet na 2 měsíce zcela ZDARMA. Stačí pouze kontaktovat zákaznické centrum na telefoním čísle 575 575 777.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.