Novinky

Představujeme náš nový věrnostní program

Je to již více než 25 let, co jsme začali poskytovat internetové připojení. Mnoho z vás je s námi již opravdu dlouhá léta a my si uvědomujeme, že věrnost našich zákazníků je pro nás naprosto zásadní. Proto jsme hledali vhodný způsob, jak vás za vaši věrnost odměnit.


Náš nový věrnostní program spočívá v získávání bodů za každé řádně uhrazené vyúčtování. Vše probíhá zcela automatizovaně – vy si s ničím nemusíte lámat hlavu. Body je možné získat také jako dárek u zvláštních příležitostí a tyto body lze uplatnit formou slevy do příštího vyúčtování. Hodnota 1 bodu je rovna 1 Kč včetně DPH.

Screenshot věrnostního programu AVONET

Pro koho je věrnostní program určen?

Účast ve věrnostním programu je zdarma pro všechny naše zákazníky z řad domácností nebo podnikajících fyzických osob. Pro aktivaci věrnostního programu stačí pouze udělit souhlas pro kontaktování za účelem marketingu a zasílání obchodních sdělení, který naleznete po přihlášení v zákaznickém kontě. Na stejném místě můžete po udělení souhlasu sledovat aktuální stav bodů, historii čerpání bodů i možnost jejich uplatnění.

Kompletní podmínky věrnostního programu naleznete na našem webu v sekci avonet.cz/ceniky-smlouvy.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete i odmítnout.