Novinky

Představujeme nové balíčky SledovaniTV

Svět se mění a SledovaniTV s ním. Společně jsme pro Vás připravili nové atraktivní balíčky.


Dosud si mohli zájemci o HD televizi přes internet objednat pouze jediný základní balíček SledovaniTV Start. K němu pak bylo možné dokoupit rozšiřující tématické balíčky.

Nově jsou základní balíčky SledovaniTV rovnou 3: 

  • Startovací – 114 TV kanálů – za 199 Kč měsíčně
  • Rodinný – 161 TV kanálů – za 399 Kč měšíčně
  • Maximální – 200 TV kanálů + 300 filmů z videotéky a HBO Max – za 799 Kč měsíčně

Ty jsou sestaveny na základě dlouhodobých preferencí právě Vás – zákazníků – s myšlenkou nabídnout všem opravdu plnohodnotnou a atraktivní IPTV.

V nových balíčcích naši zákazníci:

  • dostanou více kanálů oproti dřívějšímu modelu – a další budou přibývat  
  • mohou využívat 2 hlavní zařízení bez nutnosti rozlišovat jejich typ – je jedno, jestli budete používat Smart TV nebo set-top box
  • mohou službu 2× Smart TV nebo set-top box rozšířit na 3× nebo 4× hlavní zařízení
  • mohou využívat současně až 4 mobilní zařízení (pc/tablet/mobil) – dosud pouze 2
  • budou mit k dispozici zpětné přehrávání až 7 dní včetně kanálů Novy a Primy + 50 hodin nahrávek
  • možnost přikoupit si doplňkové služby zůstává

Kompletní nabídku kanálů v nových tarifech si můžete prohlédnout na Avonet.cz/sledovanitv

Proč chtít SledovaniTV?

Televize po internetu přináší HD vysílání přímo do vašeho televizoru, počítače, tabletu či mobilního telefonu. Pokud máte doma chytrou televizi, můžete tuto službu začít využívat ihned bez dodatečného set-top-boxu. Služba je dostupná v rámci celé EU, takže o své oblíbené pořady nepřijdete ani když jste na cestách, nebo třeba na dovolené. Díky uživatelským profiům si může každý člen rodiny řadit kanály podle sebe a ukládat si oblíbené stanice – oddělená je také historie sledování. A jakmile si jednou zvyknete na možnost přehvávání až 7 dní zpětně, už se nikdy nebudete chtít vrátit ke klasickému pozemníu vysílání.

Proměňte vaši starou TV v chytrou díky mediaboxu

Pokud nevlastníte moderní chytrý televizor a chcete využívat různorodé aplikace, máme pro vás řešení. Vedle klasických IPTV set-top boxů nově nabízíme i výkonný Mediabox Homatics Box R 4K s plnohodnotným operačním systémem AndroidTV 10. Po přihlášení vlatním Google účtem tak získáte multimediální centrum vaší domácnosti. Díky tomu se můžete dívat na SledovaniTV, HBO MAX, Netflix, poslouchat hudbu ze Spotify, přehrávat si videa na YouTUbe a stahovat další aplikace dostupné v Google Play. Pohodlné domácí streamování vám zabezpečí integrovaný Google Chromecast.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete i odmítnout.