Novinky

Rychlé a bezpečné platby online s platební bránou PayU

Připravili jsme pro naše zákazníky další novinky v AVONET kontu. Nyní mohou uhradit naše služby rychle, pohodlně a bezpečně díky platební bráně PayU.


V návaznosti na změnu bankovního účtu jsme se tentokrát zaměřili na zjednodušení a urychlení bezpečných bezhotovostních plateb.

První novinkou je, že ihned po přihlášení do AVONET konta uvidíte v části Služby a vyúčtování informaci o tom, jaký způsob úhrady služeb jste si naposledy zvolil/a. Pokud budete někdy chtít způsob úhrady změnit, napište nám prosím email nebo využijte záložku Komunikace v AVONET kontu.

Způsob platby

Druhou a podstatnější novinkou je nasazení platební brány od PayU jako další možný způsob úhrady služeb.  Díky PayU zvládnete rychle zaplatit dlužnou fakturu během pár kliknutí. Velkou výhodou platby přes PayU je, že platba probíhá okamžitě a po zaplacení získávají obě strany informaci, zda byla platba úspěšně zpracována. Platební tlačítko PayU naleznete v zákaznickém AVONET kontu v sekci vyúčtování. Kromě toho můžete i nadále využívat další typy bezhotovostních plateb jako jsou SIPO, inkaso nebo běžný bankovní převod.

Jak zaplatit přes PayU?

  1. Klikněte na tlačítko PayU a budete přesměrováni do prostředí platební brány.
  2. Zvolte si způsob platby kartou nebo přes virtuální peněženku Google Pay.
  3. Vyplňte údaje o své kartě nebo se přihlaste pomocí svého Google účtu a proveďte platbu.
  4. Po zaplacení budete přesměrováni zpět do AVONET konta, kde ihned naleznete potvrzení, že byla faktura uhrazena.

PayU

Máte zablokovaný internet?
Díky platbě přes PayU můžete okamžitě zaplatit dlužnou částku a internetovou přípojku tak odblokovat. Upozorňujeme však, že odblokování služeb může být zpoplatněno podle aktuálního ceníku.
Pokud chcete být bez starostí a neřešit termíny splatnosti jednotlivých faktur, využijte automatických plateb pomocí trvalého příkazu, inkasa nebo SIPO. Jak nastavit jednotlivé typy plateb naleznete zde.

Věříme, že Vám tato možnost ještě více zpříjemní využívání našich služeb.

#internetnasbavi