Novinky

Reklamy na kanálech FTV Prima od 1.6.2022 nebude možné přetáčet

Jak se dotkne omezení přetáčení reklam u kanálů FTV Prima uživatelů služeb SledovaniTV a Kuki? Přečtěte si shrnutí všeho podstatného.


Skupina FTV Prima od 1. 6. 2022 omezuje přetáčení reklam na svých kanálech v rámci nelineárního sledování pořadů. Tuto restrikci Prima zavádí plošně, pro všechny IPTV operátory a my to nemůžeme nijak ovlivnit, ani omezení ignorovat.

Omezení přetáčení reklam u SledovaniTV

U SledovaniTV záleží na tom, jestli využíváte starou či novou aplikaci. 

  • Stará aplikace existuje pro zařízení, která byla uvedena na trh před 5 lety či ještě dříve, a kvůli technologickým omezením nedovoluje provést úpravy, které vyžaduje FTV Prima ohledně zákazu přehrávání reklam. Proto od 1. 6. 2022 nebude možné ve staré aplikaci využívat zpětné přehrávání na kanálech FTV Prima. Na ostatních kanálech bude možnost zpětného sledování zachována. Pro zachování možnosti zpětného přehrávání na kanálech FTV Prima spolu s možnoéstí přeskakovat reklamy ve staré aplikaci bude nutné dokoupit balíček "Bez reklam".

  • V nové aplikaci bude možné vysílání sledovat zpětně na všech kanálech včetně kanálů FTV Prima, nicméně na nich bude část reklamy nepřeskočitelná. Pokud nechcete přijít o možnost přeskakovat všechny reklamy, můžete si dokoupit doplňkový balíček „Bez reklam“, který vám to umožní.

Balíček "Bez reklam"

Cena tohoto balíčku pevně stanovena společností FTV Prima částkou 69 Kč měsíčně. Balíček je možné aktivovat na staré i nové aplikaci a umožní vám využívat zpětné přehrávání včetně přeskakování všech reklam, jak jste byli dosud zvyklí.

Kompletní informace o technickém řešení přetáčení reklam u SledovaniTV, odpovědi na časté otázky a seznam zařízení s novou či starou aplikací naleznete na: https://sledovanitv.cz/bez-reklam.

Omezení přetáčení reklam u Kuki

I případě televize Kuki je podstatné jakou verzi využíváte.

  • V původní verzi Kuki 1 (staré šedo-oranžové rozhraní) nebude funkce zpětného zhlédnutí na kanálech FTV Prima od 1. 6. 2022 vůbec k dispozici. Využíváte-li set-top box Motorola VIP1910, Motorola VIP1003 nebo aplikaci pro starší TV Samsung (OS Orsay), není možné přejít na nové rozhraní Kuki 2. Řešením je pořídit si nový podporovaný set-top box

  • V nové verzi Kuki 2 (růžovo-modré rozhraní) nebude možné od 1. 6 .2022 během zpětného zhlédnutí přeskakovat celé bloky reklam, zpětné zhlédnutí však zůstane funkční.

Aktivaci nové verze Kuki 2 proveďte podle návodu, který naleznete na https://www.kuki.cz/novinky/navod-jak-si-aktivovat-novou-kuki.

 

 

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.