Novinky

Léto v plném proudu

Prázdniny jsou tady. My však neleníme a pokračujeme ve výstavbě naší sítě a spolupracujeme s největšími festivaly na Zlínsku.


Letošní rok je pro nás opravdu nabitý. Hned zkraje roku jsme představili zcela nové rychlejší tarify na naší optické síti a v celé síti AVONET jsme nasadili DNS resolver Whalebone pro zásadní zvýšení bezpečnosti našich zákazníků.

Poté přišel čas také na představení nové nabídky atraktivních balíčků oblíbené televizní služby SledovaniTV, ze kterých si vybere opravdu každý. Ve stejné době se nám podařilo dokončit připojení sídlišť Mojmír a Štěpnice v Uherském Hradišti. Díky tomu už si i zdejší obyvatelé mohou užívat nejlépe hodnocený internet na Zlínsku a moderní televizi.

Ještě před prázdninami odstartoval festivalovou sezónu 63. ročník mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež, který by se bez rychlého internetu zkrátka neobešel. Navíc se náš štafetový tým zúčastnil i Festivalového půlmaratonu! A protože víme, že na rychlosti záleží, přidali jsme další nezávislou trasu Praha–Zlín a zrychlili jsme tak konektivitu Zlína na celkem 40 Gb/s.

Začátek prázdnin byl ve znamení příprav na 19. ročník mezinárodního rockového open-air festivalu Masters of Rock. I ten je už úspěšně za námi a kolegové, kteří se sami vydali potěšit svá rocková a metalová srdce, si pochvalují především koncert Within Temptation.

A tím se dostáváme do současnosti. Přestože je čas zasloužených dovolených, my rozhodně nepolevujeme.

Tým výstavby optické sítě pilně pracuje na dokončení připojení sídliště Slovan v Kroměříži. Tým výstavby bezdrátové sítě plánuje modernizaci přístupových bodů na Uherskohradišťsku a připravuje blížící se Vizovické Trnkobraní 2023 a 52. Barum Czech Rally Zlín. Obě tyto akce jsou letos ve stejný víkend - my to však zvládneme! A samozřejmě se můžete těšit i na naše živé webkamery.

Nesmíme opomenout zmínit naši speciální letní nabídku bezdrátového připojení pro rodinné domy, díky které můžete získat rychlé připojení za extra zvýhodněný aktivační poplatek. Máte zájem? Stačí si ověřit dostupnost na vaší adrese.

A co přinese budoucnost? Nechte se překvapit :) O všech horkých novinkách budeme včas informovat.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete i odmítnout.