Novinky

Zrychlili jsme optický internet

U našeho nejprodávanějšího tarifu Sprint aktiv HD jsme navýšili rychlost na 300 Mb/s!


Nezahálíme a neustále pracujeme na zlepšování našich služeb. Zní to jako klišé? Určitě ano. Ale je to prostě pravda.

V lednu 2023 jsme představili naše nové HD tarify s vysokou rychlostí nahrávání, která se stává neodmyslitelnou součástí kvalitního připojení. A jak povtrdila zpětná vazba našich zákazníků, byl to krok správným směrem. Optické připojení je zkrátka to nejlepší z naší nabídky internetu na doma pro Zlín, Holešov, Kroměříž, Vizovice, Slušovice, Zádveřice-Raková, Uherský Brod, Uherské Hradiště, Hluk, Zlechov, Luhačovice a Bojkovice.

A nyní jsme se rozhodli u našeho nejprodávanějšího tarifu Sprint aktiv HD navýšit rychlost připojení z 250/250 Mb/s na rovných 300/300 Mb/s! Taková rychlost zajistí celé vaší rodině plynulé a ničím nerušené využívání naprosto všech internetových služeb. Navýšení rychlosti se automaticky promítlo u všech stávajících zákazníků s tímto tarifem. Noví zájemci o připojení si mohou zrychlený tarif objednat do konce června za akční cenu 299 Kč/měsíc na prvních 12 měsíců.

Životnost routerů je v průměru 3–5 let

Používání zastaralého Wi-Fi routeru je nejčastějším důvodem potíží s internetovým připojením v domácnosti.

Starší typy Wi-Fi routerů zvládají pouze nízké rychlosti a časem jejich výkonnost významně klesá, takže se internet může zdát pomalý, přestože samotná internetové přípojka funguje jak má.

S novým výkonným zařízením dosáhnete výrazně lepšího pokrytí, znatelně stabilnějšího připojení a mnohem vyšších rychlostí přes Wi-Fi. Navíc tato zařízení optimalizují svou spotřebu elektřiny.

 

 To ale není vše. S novým ceníkem účinným od 1. 5. 2024 do naší nabídky přibývají také nové optické tarify pro rodinné domy. Ty jsou nyní dostupné na více než tisícovce adres v obcích Březová, Fryšták, Komárov, Neubuz, Otrokovice, Racková a další budou přibývat.

Máte o nové tarify zájem? Pak neváhejte a objednávejte prostřednictvím našeho ověřovače.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete i odmítnout.