LTE internet

Co je to LTE internet?
Internet používající jednu ze 3 mobilních sítí (standart 3G/4G). Připojení používané primárně v mobilních zařízeních, nově také jako hlavní přípojka do domů.

Jaké kategorie LTE nabízíte velkoobchodně?
Neomezené pevné LTE (instalace na střeše budovy-hlavní připojka pro budovu), nomadické LTE (přenosné, zařízení lehce vezmete s sebou, žádná instalace) a kreditované co do objemu měsíčních dat.

Jaké jsou výhody LTE (proč ho chtít)?
Vysoká dostupnost téměř všude díky plošnému pokrytí. Nepotřebujete do domu žádný kabel. Slušná rychlost. Garance rychlosti, pokud máte pevného LTE.

Jaké je maximální rychlost pevného LTE?
Dnes je to rychlost 30/5 Mb/s.

Jaké jsou nevýhody LTE připojení (na co si dát pozor)?
Závislost na počasí. Po vyčerpání kapacity vysílače již nelze zřizovat nové přípojky. Dodací termíny u pevného LTE.

Kde je LTE dostupné?
Plošně v celé ČR.

Jak zjistím, jestli mohu mít doma LTE připojení?
Možná to již dnes vidíte ve svém mobilu, pokud máte zakoupená mobilní data. Nejpřesnější informaci o dostupnosti LTE poskytne instalační technik Vodafone.

Co potřebuji, abych mohl mít pevné (fixní) LTE připojení?
Být v dostatečně silném signálu mobilní sítě a mít poskytovatele, např. nás.

Kdo provádí instalaci u koncového zákazníka?
Náš dodavatel, tedy Vodafone.

Jak probíhá zřízení pevného LTE?
Pro správné fungování služby je potřeba, aby byla zvenku na budově umístěna anténa. Její instalaci zařídí externí technik Vodafone na vhodném místě po domluvě s vámi. Vzhledem k tomu, že jde o zásah do budovy a propojení mezi anténou a modemem je kabelové, je obvykle potřeba provrtání zdi (prostup do budovy). Samotná instalace trvá cca 90 minut. Instalační termíny jsou v pracovních dnech mezi 8. a 19. hodinou nejdříve 5 dní po objednání služby. Pokud zjistíte, že vám vybraný termín instalace nevyhovuje, dejte nám to prosím vědět nejpozději 24 hodin předem na číslo zákaznického centra 575 575 777.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.