Registrace HBO GO přes sledovaniTV

HBO GO je HBO videotéka přes internet. Na rozdíl od programových stanic HBO se v ní neřídíte žádným programem, pouze si vybíráte, co chcete sledovat. HBO GO není zařazena mezi ostatní programy ve vaší televizi SledovaniTV. Pro sledování je nutné použít počítačový prohlížeč nebo aplikaci v mobilu, tabletu, chytré televizi nebo v jiném podporovaném zařízení.

Registrace přes SledovaniTV

K registraci je nutné mít zakoupený balíček SledovaniTV start a rozšiřující balíček, který obsahuje také HBO GO. 

 1. Navštivte stránky hbogo.cz a stiskněte tlačítko REGISTRACE v pravém horním rohu.

  UPOZORNĚNÍ: Na úvodní stránce naleznete i další tlačítka s nápisem REGISTROVAT, které však slouží pro uživatele platící napřímo do HBO. Používejte tedy k registraci výhradně náš postup.

  Registrace HBO GO

  Pokud přistupujete z mobilního telefonu, tlačítko REGISTRACE je schované v rozbalovacím menu, které se nachází v levém horním rohu obrazovky. 

  Registrace HBO GO

 2.  

 3. Zvolte možnost Aktivovat HBO GO

  Návod aktivace HBO GO

 4. Vyberte Operátora sledovanitv.cz s.r.o. V sekci Informace o poskytovateli vyplňte přihlašovací údaje do vašeho účtu u SledovaniTV. V další sekci Informace o účtu si zvolte Email, Přezdívku a Heslo, kterým se budete přihlašovat do nově vytvořeného účtu HBO GO. Tyto údaje mohou být jiné, než přihlašovací údaje k vašemu účtu u SledovaniTV

  Vyberte operatora SledovaniTV

 5. Zaškrtněte políčko Uživatelské podmínky a stiskněte tlačítko Dokončit registraci

  Dokonceni registrace

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.