Návody k televizi Kuki

Zákaznická zóna Kuki

Návod jak přepnout na novou verzi Kuki 2.0 naleznete ZDE

Soubory ke stažení

Uživatelská příručka Kuki TV (malý ovladač) [PDF]

Uživatelská příručka Kuki TV (velký ovladač) [PDF]

Manuál k zákaznické zóně Kuki TV [PDF]

Návody

Ovládání televize Kuki je jednoduché! Stačí se nebát dálkového ovladače a pár minut zkoušet, co jednotlivá tlačítka dělají. Pokud si s něčím nevíte rady, využijte návodů níže nebo navštivte stránku s bližším představením televize Kuki. Videonávody jsou dostupné i přímo v set-top boxu.

Představení chytré televize Kuki

Programový průvodce

Stiskem tlačítka EPG nebo INFO se zobrazí všechny televizní kanály a jejich program. Dostanete se sem také přes hlavní nabídku, v záložce telka vyber program.

Časová osa

Při sledování pořadu stiskněte tlačítko OK a zobrazí se časová osa běžícího televizního kanálu. Ovládací šipky doleva nebo doprava vám umožní posun po časové ose.

Kontextové menu

Při sledování televizního pořadu stiskněte tlačítko TV a zobrazí se další možnosti práce s televizním pořadem.

Jednoduchý programový průvodce

Při sledování televizního pořadu stiskněte ovládací šipku vlevo a zobrazí se seznam TV kanálů. Opětovným stiskem šipky vlevo uvidíte seznam pořadů na zvoleném kanálu. Dalším stiskem šipky se zobrazí detail pořadu. Stsiknutím tlačítka OK si spustíte vybraný pořad.

Seřazování televizních kanálů

Lupa - nastavení většího textu a ikon

Navíc seriály (dříve Nahrávám seriály)

Ostřejší obraz

Pokud se vám Kuki na některých starších televizorech špatně čte, zapněte si v sekci nastav (záložka telka) kontrastní režim.

Zpět

Pokud chcete stiskem jediného tlačítka přepnout na předchozí kanál, učiníte tak po stisknutí tlačítka Back. Pokud ho stisknete znovu, dostanete se na původní kanál. Tuto funkci lze vypnout v sekci nastav v záložce telka.

Konec černých pruhů

Vadí vám při sledování některých televizních pořadů černé boční pruhy? Stiskem modrého tlačítka na ovladači si obraz dočasně upravíte tak, aby vám černé pruhy nekazily zážitek.

Kalendář

Chcete si pustit pořad, který byl včera nebo nastavit nahrávání pořadu, který bude za týden? Stiskněte v programovém průvodci zelené tlačítko a zobrazí se kalendář, který vám usnadní orientaci v pořadech.

Snadné nahrávání

Kdykoliv zmáčknete na ovladači červené tlačítko nebo tlačítko REC, nahraje se vám vybraný televizní pořad, který najdete v sekci telka v záložce nahrané.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.