Registrace HBO GO přes Kuki

HBO GO je HBO videotéka přes internet. Na rozdíl od programových stanic HBO se v ní neřídíte žádným programem, pouze si vybíráte, co chcete sledovat. HBO GO není zařazena mezi ostatní programy ve vaší televizi Kuki. Pro sledování je nutné použít počítačový prohlížeč nebo aplikaci v mobilu, tabletu, chytré televizi nebo v jiném podporovaném zařízení.

Registrace přes Kuki

K registraci je nutné mít zakoupené vylepšení ke službě Kuki Navíc HBO 

  1. Nejprve se přihlaste do svého Kuki účtu na adrese nastav.kuki.cz
  2. Pokračujte stisknutím tlačítka NASTAV SI MĚ
  3. Registrace HBO GO u Kuki

  4. V pravém sloupci klikněte na záložku HBO GO a zobrazí se vám postup aktivace společně s 12-ti místním Aktivačním kódem, který si zkopírujte
  5. Registrace HBO GO u Kuki

  6. Navštivte stránky hbogo.cz a stiskněte tlačítko REGISTRACE v pravém horním rohu.

   UPOZORNĚNÍ: Na úvodní stránce naleznete i další tlačítka s nápisem REGISTROVAT, které však slouží pro uživatele platící napřímo do HBO. Používejte tedy k registraci výhradně náš postup.

   Registrace HBO GO

   Pokud přistupujete z mobilního telefonu, tlačítko REGISTRACE je schované v rozbalovacím menu, které se nachází v levém horním rohu obrazovky. 

   Registrace HBO GO

  7.  

  8. Zvolte možnost Aktivovat HBO GO

   Návod aktivace HBO GO

  9. Vyberte Operátora Kuki a vložte zkopírovaný aktivační kód viz tento návod bod č.3. V další sekci Informace o účtu si zvolte Email, Přezdívku a Heslo, kterým se budete přihlašovat do nově vytvořeného účtu HBO GO. Tyto údaje mohou být jiné, než přihlašovací údaje k vašemu účtu u Kuki
  10. Registrace HBO GO u Kuki

  11. Zaškrtněte políčko Uživatelské podmínky a stiskněte tlačítko Dokončit registraci
  12. Dokonceni registrace

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.